Aktuality 


Denně pro Vás aktualizujeme naše webové stránky, zejména stránky pod názvem BAZAR. Najdete zde starší ale i skoro nové lodě. Neváhejte nám zavolat a my Vás rádi uvidíme v našich halách ve Slapech u Prahy. Nezapomeňte, že sezóna se blíží a na vodě je nádherně.

Pokud začínáte pronikat do jednoho z nejkrásnějších koníčků a stačí vám víkendové slunění na vodě, můžete jen koupit nějaký ten "jetý gumák" a s motorem do 5HP, nemusíte mít ani doklady VMP. 

Pokud budete mít zájem ovládat větší loď se silnějším motorem, děláme praktické zkoušky a následně vystavujeme potvrzení pro Státní plavební správu ke zkouškám pro průkaz VMP (vůdce malého plavidla).

Pro náročnější a ostřílené kapitány máme bohatý výběr na úvodní stránce. Jedná se o lodě Quicksilver a SeaRay. Těmto výrobcům známých značek děláme autorizovaného prodejce a servisní odborníky. Stejně se tak jedná o výborné motory Mercury. Na stránce, NOVÉ LODĚ, máme lodě ihned k odběru.

Vracejte se na naše stránky a my Vás budeme informovat co je nového a pokusíme se vyhovět Vašim požadavkům.


Přivezli jsme novou loď Mazury 700 Camping Cruiser pro naši kooperujici společnost Tom Boat s.r.o. Je k vidění u nás v hale ve Slapech.

Novou loď Mazury 700 Camping Cruiser
nabízí naše kooperující společnost Tom Boats s.r.o.  
Cena v akci 695 430,-Kč vč. DPH (cena bez motoru)


Naše aktuální inzeráty v odborných časopisech


Nový inzerát do časopisu "Yacht"


Rozšířenější nabídku najdete na našich stránkách Bazar


Rozšířenější nabídku najdete v odkazech na naší Úvod stránce