AKTUALITY 


Právě jsme přidali nové ceníky MERCURY, které je možné stáhnout na našich stránkách Ceníky


Denně pro Vás aktualizujeme naše webové stránky, zejména stránky pod názvem BAZAR. Najdete zde starší ale i skoro nové lodě. Neváhejte nám zavolat a my Vás rádi uvidíme v našich halách na Slapech u Prahy. Nezapomeňte, že sezóna se blíží a na vodě je nádherně.

Pokud začínáte pronikat do jednoho z nejkrásnějších koníčků a stačí vám víkendové slunění na vodě, můžete jen koupit nějaký ten "jetý gumák" a s motorem do 5HP, nemusíte mít ani doklady VMP. 

Pokud budete mít zájem ovládat větší loď se silnějším motorem, děláme praktické zkoušky a následně vystavujeme potvrzení pro Státní plavební správu ke zkouškám pro průkaz VMP (vůdce malého plavidla).

Pro náročnější a ostřílené kapitány máme bohatý výběr na úvodní stránce. Jedná se o lodě Quicksilver a SeaRay. Těmto výrobcům známých značek děláme autorizovaného prodejce a servisní odborníky. Stejně se tak jedná o výborné motory Mercury. Na stránce, NOVÉ LODĚ, máme lodě ihned k odběru.

Vracejte se na naše stránky a my Vás budeme informovat co je nového a pokusíme se vyhovět Vašim požadavkům.


Přivezli jsme novou loď Mazury 700 Camping Cruiser pro naši kooperujici společnost Tom Boat s.r.o. Je k vidění u nás v hale ve Slapech.


Naše aktuální inzeráty v odborných časopisech


Nový inzerát do časopisu "Yacht"


Rozšířenější nabídku najdete na našich stránkách Bazar


Rozšířenější nabídku najdete v odkazech na naší Úvod stránce